House Of Sillage

Ve světě zahlceném masově vyráběnými výrobky standardní kvality se House of Sillage vrací k základním prvkům, které definují luxus. Zakladatelka Nicole Mather se soustředí na to, aby se každá podrobnost lišila jak umělecky, tak i řemeslně od klasické parfumerie.

House of Sillage vytváří výjimečné vůně, které ve Francii vyrábí tým vysoce kvalifikovaných nosů, umělců a návrhářů. Každá z úchvatných lahviček je výsledkem mnohaletých zkušeností. Vše, od vzácných a exotických přísad, až po nádherné flakony, dělají z každé vůně hodnotné umělecké dílo.

House of Sillage ztělesňuje pravý význam a vášeň pro haute parfumerie.

Inspirace: „Stále se mě někdo ptá, co mě inspirovalo k vytvoření značky House of Sillage. Bylo to narození snu a motivující vášeň v mém srdci, kterou mě obdařil Bůh. Účel se nedal vysvětlit, ale vyšel z naprosté čistoty s nevinností a naivitou dítěte. Vize je moje interpretace této neuvěřitelné umělecké formy a krásy, která se skrývá v lahvičce. Stala se vzpomínkou na slzy, smích, nadšení a všechny bitvy v osudu jednoho člověka. Vypovídá o lekcích lidské tolerance, pokoře, soucitu a touze po bezpodmínečné lásce. Představuje vše, co člověk je, a čím by chtěl být. Přestože se jedná o pouhý okamžik v čase, tak přetrvávající účinek si neseme i nadále. Tento nepřekonatelný dar mohu sdílet s těmi, kteří se chtějí stát součástí mého snu. Jsem vděčná, že jste mi umožnili jej sdílet právě s vámi.“ 
 -Nicole Mather, zakladatelka

Každá lahvička z omezené edice je očíslována a považována za umělecké dílo.

  • víčka jsou pokryta vzácnými kovy a zdobena ručně vsazenými mnohostrannými křišťály Swarowski.
  • Skleněné lahvičky vyrobené na zakázku jsou ručně leštěné a mají povrchovou úpravu ve stylu ombré.
  • Každá lahvička představuje bezpočet hodin návrhu, inspirace a řemeslné práce.
zobrazit produkty